مریم امیرجلالی به قضاوت هایی که در اینستاگرام به او می شود واکنش نشان داد.

ازدواج مریم امیر جلالی با بازیگر مرد! +عکس

مریم امیرجلالی به قضاوت هایی که در اینستاگرام به او می شود واکنش نشان داد.مریم امیر جلالی  بازیگر پرحاشیه این روز های سینما است . مریم امیر جلالی شایعات زیادی پیرامونش به وجود می اید . مصاحبه های تند و تیز مریم امیر جلالی نیز حواشی زیادی داشته است . در ادامه به بررسی شایعه عجیب در مورد مریم امیر جلالی می پردازیم : 

مریم امیرجلالی با حضور در برنامه خندوانه شایعاتی درمورد زندگی خصوصی اش را تکذیب کرد.  ابتدا در خصوص اصالتش اظهار داشت:من بارها گفتم که ملایری و اراکی و ... نیستم و تنها مادر من متولد اراک بوده. او هم پس از ازدواج به تهران آمد و من نیز متولد همین جا هستم. 

عکسی که باعث به وجود آمدن شایعه ازدواج مجید یاسر با دختر مریم امیرجلالی شد ! 

مجید یاسر و همسرش در کنار مریم امیرجلالی

 

امیرجلالی در بخش دیگری از صحبت هایش در پاسخ به سوال رامبد جوان درباره دامادش، گفت:اینجا باز هم باید بگویم که مجید یاسر داماد من نیست؛ نمی دانم مردم این حرف ها را چطور می سازند.

این بازیگر ادامه داد:من یک دختر و دو نوه دارم که در خارج از کشور زندگی می کنند.

 

مریم امیرجلالی  با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سر آدم درد میگیره از این پیامهای بی محتوا از این قضاوتهای بیجا بکجا داریم میریم

از خواب بیدار بشید، انقدر بهم بی احترامی نکنید با این همه مشکلات هنوز بخودتون نیامدیدن؟

بس کنید.."

مریم امیرجلالی  متولد 1328 در تهران میباشد. او دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری است. چهارخواهر و سه برادر دارد و خودش یکی مانده به آخری است. پدرش بازنشسته ارتش است. مریم امیرجلالی  یک دختر به نام هدیه و دو نوه به نام های کمند و فراز دارد که همگی 5 سال است در خارج از کشور زندگی میکنند.

در بسیاری از سایت ها و رسانه های خبری اینترنتی گفته شده بود که خانم  امیر جلالی  با  مجید یاسر  و همسرش نسبتی دارد و همسر  مجید یاسر  ، دختر  امیر جلالی  است .

اما چند وقت پیش خانم  امیر جلالی  با انتشار عکس زیر در صفحه ی اجتماعی اش ، نوشت :دوستان ، من و آقای  مجید یاسر  و همسرشون فقط همکار هستیم و هیچ نسبتی با یکدیگر نداریم .

oCWlwsRcSVCU

آشنایی او با مینا جعفرزاده و بهمن زرین پور باعث شد وارد دنیای هنر شود.  امیرجلالی  سال 1373 وارد کارهای هنری شده و اولین بار در سریال زیرگنبد کبود به کارگردانی آقای بهمن زرین پور ایفای نقش نمود.شهرت او بیشتر به خاطر بازی در مجموعه های طنز سال های اخیر دهه 80 می باشد

ارسال نظر