ریحانه پارسا عکسی پر مفهوم در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

ریحانه پارسا رو پای همسر جدیدش+ عکس

ریحانه پارسا   4 اسفند سال 1377 متولد شده است.  ریحانه پارسا  بازیگر است.  ریحانه پارسا  در رشته تئاتر تحصیل کرده و مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره(سال 94) دارد.  ریحانه پارسا  در عکاسی نیز تخصص دارد.  ریحانه پارسا  دارای حاشیه های زیادی است.

ازدواج و طلاق ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در اسفند 1398 با مهدی کوشکی ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد.از همان ابتدا ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد.

ریحانه پارسا

چند ماه بعد از ازدواجشان همه عکس های دو نفره و عاشقانه شان از صفحه اینستاگرام هر دو بازیگر حذف شدند. و بعد از چند ساعت ریحانه پارسا ویدیویی در صفحه مجازی خود منتشر کرده و بدون این که واکنشی نسبت به این خبر داشته باشد با تشکر از مردم اعلام کرده که حالش خوب است.

ریحانه پارسا

او همچنین در انتهای این ویدئو گفته: امیدوارم آقای کوشکی در هر کجا که هستند سلامت باشند. که خبر از طلاق و جدایی مهدی کوشکی و ریحانه پارسا دارد.

ریحانه پارسا

مهاجرت ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

دیروز خبر مهاجرت ریحانه پارسا توسط سام درخشانی بازیگر مطرح کشورمان رسانه ای شد. ولی پارسا با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود که مشغول ضبط فیلم در خارج از کشور است.  خبر مهاجرتش را تکذیب کرد.

ریحانه پارسا

عکس عجیب و معنادار ریحانه در اینستاگرام

ریحانه پارسا

 
 

ارسال نظر