تصویری جالب از بهاره افشاری بازیگر معروف در کنار استخر لاکچری خانه اش را در این صفحه ببینید .

عکس لورفته از بهاره افشاری داخل استخر + عکس

بهاره افشاری هنرپیشه معروف ایرانی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. او از سال ۱۳۸۱ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و بازی در سریال دست بالای دست، او یک فرشته بود و فیلم سینمایی تسویه حساب را در کارنامه هنری خود دارد. به تازگی تصویری از تیپ خاص بهاره افشاری در استخر خانه اش در اینستاگرام منتشر کرده است. برای مشاهده این عکس در شماواقتصاد همراه ما باشید.

بهاره افشاری در استخر

عکسی که بهاره افشاری از خود در استخر لاکچری خانه اش در اینستاگرام منتشر کرد.

بهاره افشاری کنار استخر خصوصی

بهاره افشاری کنار استخر خصوصی

زندگی هنری بهاره افشاری

بهاره افشاری (زاده ۱۴ تیر ۱۳۶۳ در شاهرود) هنرپیشه و طراح لباس ایرانی است. یک برادر دارد. پدرش تولیدی لباس داشت و به همین دلیل به کار طراحی لباس علاقه مند شد. او در هنرستان سوره دیپلم بازیگری خود را گرفت و در دانشگاه فارغ التخصیل نقاشی است.

او بعد از اتمام درسش در رشته ی طراحی لباس فعالیت می کند و به عنوان یک طراح لباس حرفه ای شناخته می شود.

خانم های بازیگر

خانم های بازیگر

با راه اندازی مزون لباس با بسیاری از بازیگران سرشناس آشنا می شود. در سال ۸۳ مجله چلچراغ در مصاحبه ای او را جوان ترین طراح لباس ایران معرفی کرد. وی علاوه بر این عکاسی هم می کند. به تازگی نمایشگاه عکس او به نام دچار با حضور هنرمندان تشکیل شد. بهاره افشار مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

بهاره افشاری در استخر لاکچری

بهاره افشاری در استخر لاکچری

خانوم افشاری در حال حاضر با تنها برادرش یک شرکت طراحی از لباس تا معماری و طراحی صنعتی دارد و صبا سهیلی دختر آقای سهیلی نیز جز هئیت مدیره شرکت است.

بهاره افشار از سال ۸۱ فعالیت خود را در نیای بازیگری شروع کرده است و تاکنون در این عرصه به فعالیتش ادامه داده. اولین تجربه اش را آنقدر بد می داند که حاضر نیست در کارنامه هنری اش باشد. او بعد از این تجربه تصمیم گرفت که قید بازیگری را بزند. پس از چند سال با تلاش کیانوش عیاری به جمع بازیگران سریال روزگار قریب که سرگذشت دکتر محمد قریب است پیوست.

سردار آزمون و خانم بازیگر

سردار آزمون و خانم بازیگر

ارسال نظر