جیل بایدن همسر جو بایدن رقیب اصلی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا و بانوی دوم سابق ایالات متحده، رفتار و شخصیت و سبک لباس پوشیدنش دهه‌ها مورد توجه بوده است. در ادامه تصاویری از سبک استایل او را ببینید.

عکس عجیب از همسر رئیس جمهور + عکس

 جیل بایدن همسر جو بایدن رقیب اصلی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا و بانوی دوم سابق ایالات متحده، رفتار و شخصیت و سبک لباس پوشیدنش دهه‌ها مورد توجه بوده است. در ادامه تصاویری از سبک استایل او را ببینید. جیل بایدن همیشه یک امضا را در استایل خود حفظ کرده است که آن لباس‌های کلاسیک با رنگ‌هایی زنده و پررنگ است. زیورآلات و اکسسوری‌ها و کفش‌هایی بسیار زیبا – از چکمه‌های تا زانو در مراسم تحلیف باراک اوباما رئیس‌جمهور سابق آمریکا در سال ۲۰۰۸ تا پاشنه‌های آبی بنددار- خوش‌پوشی او را تکمیل می‌کند.

جیل بایدن همچنین از جمله کسانی است که از پوشیدن لباس تکراری در مراسم مختلف ابایی ندارد و این نشان می‌دهد که حفظ محیط زیست و جلوگیری از نابودی آن برای او اهمیت دارد. 

جیل در مناظره انتخاباتی اخیر بین همسرش جو بایدن و ترامپ، پیراهنی تا روی زانو به رنگ آبی روشن پوشیده بود که با گل‌های صورتی پوشیده شده بود. این پیراهن او که از برند دلچه اند گابانا بود یقه گرد و آستین‌هایی تا روی بازو داشت که آن را با کفش‌های کرم‌رنگ نوک‌تیز ست کرده بود. او همچنین ماسکی بر صورت داشت که از همان جنس و طرح لباسش بود.

ادامه تصاویری از استایل جیل بایدن را در سال‌ها و موقعیت‌های گوناگون ببینید.

V0UoEoAaK37H

                     

ارسال نظر