سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور مردم بصیرت و ولایت مدار ایران را به حضور پرشور در انتخابات 28 خردادماه دعوت کرد

دعوت سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور از آحاد مردم برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری

سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور مردم بصیرت و ولایت مدار ایران را به حضور پرشور در انتخابات 28 خردادماه دعوت کرد

متن پیام به شرح ذیل است:

زن و مرد و آن کس که به حد رأی دادن قانونی رسیده واجب است این مسئله که در پای صندوق­های تعیین رئیس جمهوری حاضر بشوند و رأی بدهند. چنانچه سستی بکنید، کسانی که می خواهند این کشور را به باد فنا بدهند، ممکن است پیروز شوند.»

امام خمینی* (ره)

هم‌وطنان عزیز؛ ملت شریف ایران؛ جامعه شریف و فداکار حوزه سلامت

 

امروز ما در آستانه تصمیمی بزرگ برای کشورمان قرار داریم. سالها مبارزه برای احقاق ارزش‌های مردم‌سالاری دینی بعد از تحمل سالها حکومت فردی و خودکامه، امروز بیشتر از هر زمان دیگری به رأی ما به عنوان حافظ اصل جمهوریت احتیاج دارد. حق رأی به عنوان میراث بزرگ انقلاب اسلامی امروز در‌ دستان ماست، پس باید قوی‌تر از هر زمان در حفظ این میراث کوشا باشیم. سرنوشت ما به عنوان یک ملت چنان در هم تنیده است که هر تصمیم جمعی ما، نه تنها برای چهارسال بلکه برای سالهای متمادی زندگی یکایک ما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. از این رو استفاده از این حق مدنی برای بازتاب صدای مطالبات جمعی یک ملت اهمیتی مضاعف دارد.

تهدید‌های فزاینده علیه کشور ما لزوم حضور در صحنه همراه با حفظ وحدت و همگرایی ملی را بیش از پیش عیان می‌کند چرا که «حضور مردم، مانع تعرّض دشمن و برای مصونیت کشور است». ایران امروز، بیش از همیشه به دولتی هشیار، کارآمد و همه جانبه نگر برای عبور از بحران‌های پیش‌رو و ترمیم اقتصاد احتیاج دارد. رأی و مشارکت بالا در سطح کشور، نشانه‌ای از حمایت ملی از دولت منتخب و پشتوانه‌ای محکم برای ادامه راه پیشرفت و توسعه کشور و رسیدن ایران اسلامی به جایگاه حقیقی خود در جهان است.

اصلحترین فرد کسی است که اجرای عدالت خصوصا در حوزه سلامت مردم را محور برنامه های خود قرار داده و با شجاعت و ساده زیستی، فقر، فساد و تبعیض را مرتفع ساخته و با برخورداری از تقوا و شجاعت و ساده زیستی مسوولیت ریاست جمهوری را به عنوان تکلیف الهی قلمداد کند.

اصلحترین فرد کسی است که با استقلال رای مرعوب و شیفته پیچیدگیهای سیستم های اطلاعاتی دشمنان و معاندین نشده و مدیریت اجرایی سالیان گذشته را با نگاهی عادلانه و بیطرفانه و درعین حال نقادانه و موشکافانه بررسی و نقاط ضعف را از میان برداشته و نقاط قوت را تقویت نماید.

در پایان سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور بار دیگر از عموم مردم خصوصا جامعه فرهیخته حوزه سلامت دعوت می کند با حضور پرشور خود پای صندوق های رای به تمامی جهانیان نشان دهد که بر بیعت بسته شده خود با امام و رهبری فرزانه انقلاب همچنان و تا ابد پایبند است.

 

ارسال نظر