بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ با صدور بیانیه‌ای از معرفی «بهرام عین‌اللهی» به‌عنوان وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حمایت کردند.

بسیج جامعه پزشکی با صدور بیانیه‌ای از معرفی «بهرام عین‌اللهی» به‌عنوان وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حمایت کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است؛

«بسمه تعالی

السلام على الحسین وعلى علی بن الحسین وعلى اولاد الحسین وعلى اصحاب الحسین الذین بذلو مهجهم دون الحسین (ع)

نمایندگان انقلابی مجلس یازدهم

با سلام و تحیات؛

بحمدالله با حماسه‌ای که در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ به زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی و با همت مردم عزیز علی رغم همه دشمنی‌ها و دسیسه‌ها رخ داد؛ رییس جمهوری در تراز انقلاب اسلامی انتخاب شد که در ۱۲ مرداد حکم ایشان از سوی رهبری معظم انقلاب تنفیذ و در ۱۴ مرداد در برابر شما نمایندگان عزیز؛ تحلیف انجام شد.

اکنون این منتخب مردم عزیز؛ کابینه‌ای انقلابی را به مجلس محترم معرفی کرده که باید با کوهی از مشکلات انباشته از دولت قبل مبارزه کند و ریشه‌های اژد‌های ۷ سر فساد را بخشکاند.

یکی از معضلات ماه‌های اخیر دنیا؛ معضل کرونا است که این بلای عظیم همه دنیا را به خود مبتلا کرده و این روز‌ها شاهد آمار‌های غیر قابل باور در این زمینه هستیم که اگر نبود رهنمود‌های داهیانه رهبری معظم انقلاب؛ شاید به دلیل برخی بی کفایتی‌های مسوولین اجرایی و حرکات نمایشی آنها؛ امروز پیامد‌های این بلیه در کشور ما بسیار شدید‌تر می‌بود.

اما مستحضرید که برای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در کابینه سیزدهم یکی از سربازان بسیجی و عالم و پاک دست امام خامنه‌ای مد ظله العالی پیشنهاد شده است.

این استاد دانشگاه که دارای سبقه انقلابی و مجهز به سلاح علم و تقوی است برای خشکاندن ریشه‌های کرونا و سایر معضلات نظام سلامت به پشتیبانی‌های سازنده شما نمایندگان عزیز بسیار نیازمند است.

باور بفرمایید این روز‌ها که تحریم‌های استکبار؛ جان مردم عزیزمان را در مقابله با مشکلات نظام سلامت هدف گرفته است؛ وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی همچون سردار لشکری است که باید فرماندهی یکی از سخت‌ترین مبارزات تاریخ این مرز و بوم را در برابر کوهی از مشکلات بر عهده داشته باشد و قطعاً رای حداکثری شما نمایندگان انقلابی؛ برای دلگرمی او و نا امید ساختن مافیا‌های دارویی و تجهیزات پزشکی که به جان نظام سلامت افتاده است؛ شمشیری بران و سلاحی بی بدیل است.

ما بسجیان جامعه پزشکی به عنوان نمایندگان فرزندان امام خمینی ره و سربازان امام خامنه‌ای در نظام سلامت از شما خواستار حمایت قاطع و رای حداکثری به این فرزند رشید انقلاب هستیم؛ تا نظام سلامت به ناخدایی خداترس و فارغ از دلبستگی‌های مادی امانت داده شود و خدای ناکرده مجدداً شاهد وزیران هزار میلیاردی در راس هرم نظام سلامت نباشم. ان‌شاالله»

 

ارسال نظر