جنبش مرکزی جوانان انقلابی آیت الله رئیسی، برنامه اجرایی 7هزار صفحه ای ایشان را به روسای 200 دانشگاه کشور ارسال کرد.

برنامه اجرایی 7 هزار صفحه ای رئیسی به روسای 200 دانشگاه کشور ارسال شد

سیدحسین جعفری مسئول جنبش مرکزی جوانان انقلابی آیت الله رئیسی در همین زمینه اظهار داشت:‌ این برنامه‌ برای روسای 200 دانشگاه ارسال شده و قرار است نظرات اعضای هیئت علمی دانشگاه‌‌ها و اساتید درباره این برنامه‌ها به این ستاد ارسال شود.

جعفری دبیرکل شورای عالی جوانان انقلابی کشور ادامه داد: از ماه‌ها قبل 80 نفر از اساتید جوان دانشگاهی در6 حوزه راهبردی، برنامه های تخصصی و اجرایی را با توجه به دغدغه های معیشتی مردم و با تکیه بر جهش تولید، تهیه و تدوین نموده اند تا در اختیار آیت الله رئیسی نامزد اصلح و مطلوب قرار دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هدف از ارسال این برنامه ها به روسای دانشگاه ها، بهره مندی از نظرات، انتقادات و پیشنهادات اعضای هئیت علمی دانشگاه ها به منظور غنا و کارآمدی بیشتر برنامه‌های اجرایی آیت الله رئیسی برای اداره کشور می باشد.

 

بسم تعالی

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

ریاست محترم دانشگاه

باسلام و تحیت

امروزه پیچیدگی و مخاطره پذیری فرآیندهای اداره امور کشور، دولت مردان را بر آن داشته است تا به منظور نیل به بهره وری و کارآمدی از تمامی توان و تجربه علمی و تخصصی فرهیختگان و کارشناسان کشور در تمامی سطوح سیاست گذاری، برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی مدد جویند.

از این رو نیروی انسانی برخوردار از سلامت، متخصص و اندیشمند یکی از بی بدیل ترین و گرانمایه ترین سرمایه های هر کشور را شامل می‌شود لذا خداوند متعال را سپاسگزاریم که کشور ما اکنون یکی از غنی‌ترین کشورهای جهان در زمینه برخورداری از کارشناسان و

متخصصان سالم و متعهد است که قادرند با شکوه ترین حماسه‌ها را در عرصه های سیاسی و اقتصادی بیافریند و ثمرات شجره طیبه انقلاب اسلامی را بیش از پیش دلپذیر و گوارا سازند.

لذا به مصداق حدیث نورانی امام حسن(ع): " ما تَشاوَرَ قَومٌ إلاّ هُدُوا إلى رُشدِهِم " هیچ قومى با یکدیگر مشورت نکردند مگر آن که به راه پیشرفت خود رهنمون شدند.

بدینوسیله از جنابعالی و تمامی صاحبان علم و اندیشه آن پایگاه علمی با افتخار دعوت می‌نماییم تا با ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود بر غنا و کارآمدی بیشتر برنامه‌های اجرایی آیت الله رئیسی که برای اداره کشور با 80 کارشناس زبده در 7 هزار صفحه تهیه و تدوین گردیده است، بیافزایید.

 

ارسال نظر