رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به قرارداد جدید این سازمان با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ گفت: در قرارداد جدید، حق بیمه تکمیلی بازنشستگان به ۶۵ هزار تومان افزایش یافته است.

حقوق بازنشستگان از ماه جاری کم می شود +جزئیات

علی اصغر بیات درباره بیمه تکمیلی بازتشستگان سازمان تأمین اجتماعی اظهار کرد: بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تامین اجتماعی در تاریخ اول آذر ماه امسال به پایان خواهد رسید و ما وظیفه داشتیم و ما به عنوان نمایندگان این مجموعه روند این کار و خدمات را باید ادامه می‌دادیم.

وی افزود: در همین زمینه مناقصه با حضور شرکتهای بیمه‌گر برگزار شد و در نهایت در جلسه‌ای که روز گذشته با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ برگزار کردیم قراردادی با این مجموعه به منعقد شد و  بیمه تکمیلی بازنشستگان  از 30 آذرماه 99 تا 30 آذرماه 1400 در نظر گرفته شده است.

رئیس کارنون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی ادامه داد: حق بیمه قرارداد قبلی 44 هزار تومان بود که امسال این رقم به 65 هزار تومان افزایش پیدا کرد منتهی در تمام خدمات و آیتم‌های در نظر گرفته شده شاهد افزایش تعهدات خواهیم بود و به طور میانگین 93 درصد افزایش تعهدات را داشته‌ایم.

 

ارسال نظر