مرداد سال 97 بود که ماجرای عروسی پرزرق و برق پسر مرتضی مرادیان سفیر ایران در دانمارک مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.

عروسی لاکچری آقازاده معروف با آناشید حسینی + عکس

مرداد سال 97 بود که ماجرای عروسی پرزرق و برق پسر مرتضی مرادیان سفیر ایران در دانمارک مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. آنچه در آن روز‌ها بیش از زندگی لاکچری و مراسم عروسی فرزند آقای سفیر حاشیه ساز شده بود شغل عروس آقای مرادیان باشد: “مدل”؛ عنوانی که برای آناشید حسینی “سنگین و غیر قابل هضم” است.  آناشید حسینی  می‌گوید: «من فقط یک طراح لباسم آن هم از نوع تازه کار»

عروسی آناشید حسینی

همه چیز از پست «سیدمحمدمهدی صدرالساداتی» شروع شد. وی با انتشار عکس مرتضی مرادیان در  عروسی  پسرش نوشت: آقای مرتضی مرادیان، سفیر محترم جمهوری اسلامی در دانمارک!

ضمن تبریک دامادی آقا زاده تان و آرزوی خیر و عاقبت بخیری برای خانواده محترم… یکی از دوستان عکس‌های عروسی  دیشب را در اینستا دیده بود و از من سؤالی پرسید که نتوانستم خوب جواب دهم… ایشان گفت: آقای سفیر جمهوری اسلامی هم انسان مذهبی هستند و هم آشنا به مبانی انقلاب. عروسی آناشید حسینی و پسر سفیر

از آنجا که امام فرمودند: اگر مسئولین از کوخ نشینی به کاخ نشینی رفتند باید فاتحه جمهوری اسلامی را خواند… سؤال من این است که قطعا یک هزارم این ملت هم نمیتواند در لاکچری‌ترین سالن‌های کشور (دانیال، شهرک غرب) و با ماشین بنز برای فرزندشان مراسم بگیرند.

1

ماجرای برندهای لوکس عروس سفیر

آناشید حسینی درباره استفاده از برندهای مشهور گفت: من یک سال است که ازدواج کردم و خیلی از این لوازم در دوران مجردی من خریداری شده است. وی در خصوص کمربند میلیونی‌اش هم بیان کرد: کمربند برای چهار پنج سال پیش بوده با دلار و یورو الان خیلی قیمتش متفاوت بوده است و شاید یک دهم پانزده میلیون بوده است. من فک می‌کنم یک محاسبه خیلی ساده است با دلار و یوروی آن زمان که اصلا قیمتش ۱۵ میلیون نبوده و یک قیمت خیلی معقول‌تر از آن داشته است.

12701861_692

تالار پر سر و صدای عروسی پسر سفیر

آناشید حسینی  گفت: عروسی را من و همسرم گرفتیم ما عقد و عروسی‌مان یکجا بود و هزینه‌اش بین من و ایشان تقسیم شد تالار هم سر جایش است الان می‌توانید تماس بگیرید و قیمت را بپرسید. امیر محسن مرادیان نیز در این خصوص بیان کرد: مدیر آن تالار بخاطر شناختی که از همسرم داشته گفته اند می توانید عروسی را اینجا بگیرید و تخفیفی به آنها تعلق می‌گیرد.

 آناشید حسینی و پسر سفیر

اعتراض به عروسی پسر سفیر و آناشید حسینی

 

 

واکنش‌ چهره ها به عروسی آناشید حسینی و پسر سفیر

حسین شمقدری، سیاوش مفیدی، رامین راستاد، میلاد دخانچی، هاشم بافقی از جمله چهره هایی بودند که به این موضوع واکنش نشان دادند. سیاوش مفیدی نوشت: اون موقعی که رفقای ما برادرای ما و پدران این مملکت داوطلبانه روی میدون مین میرفتن به چی فکر میکردن،اون موقع که سینه شون رو جلوی گلوله سپر میکردن، اونموقع که وسط پیشونیشون گلوله میکاشتن.به چی فکر میکردن.به هر چیز جز موضع طلبکارانه ژنهای خوب. رامین راستاد در این راستا نوشت: عروس خانم ، تو سالى که اسمش حمایت از کالاى ایرانیه،خوب نیست با این صراحت اعلام میکنین که از اجناس و برندهاى خارجى استفاده میکنین،ولله از شما ها بعیده

XQJpIjK3kbzT

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر