ترکیه ترکیبی جذاب از تاریخ فرهنگ و زیبایی طبیعی دارد که هم مدرن است و هم باستانی، ترکیه به روز و تاریخی می باشد و به همین دلیل است که این کشور جذاب را به یکی از توریستی ترین کشورهای جهان تبدیل کرده است.

تفریحاتی که فقط با تور استانبول می توانید تجربه کنید

تور استانبول ترکیبی جذاب از تاریخ فرهنگ و زیبایی طبیعی دارد که هم مدرن است و هم باستانی، تور استانبول به روز و تاریخی می باشد و به همین دلیل است که این کشور جذاب را به یکی از توریستی ترین کشورهای جهان تبدیل کرده است.

 شک بالن سواری بر فراز طبیعت بکر و خیره کننده کاپادوکیا از جذاب ترین تفریحات ترکیه برای اکثر توریستان از سراسر جهان به شمار می آید. بالن سواری بر بالای طبیعت افسانه ای صخره های بی نظیر کاپادوکیا ترکیه تجربه ای بی نظیر را برای شما به ارمغان می آورد و گردشگران تور استانبول را به دنیای افسانه ها می برد و حتما از دیدن چشم انداز به یاد ماندنیش لذت می برید.

چشمه های آب گرم

 پاموکل از زمان روم ها شهری مشهور برای چشمه های آب گرم بوده است. استخر آنتیک پاموکل با طبیعت بی نظیر و قلعه های آهکی سفید رنگ بسیار دیدنی است و بازدید از آن را در سفر  خود به ترکیه از دست ندهید، در پاموکل مسافران تور استانبول می توانند تجربه ای متفاوت در کل زندگیتان کسب نمایند.

 

بازدید از پارک های بی نظیر ترکیه

 

تاریخ پارک های ترکیه به شروع جمهوری ترکیه باز می گردد، آنکارا پارک های متعددی دارد که زیبایی های خیره کننده بسیاری دارد. در طول سفر خود به ترکیه از پارک های هاریکالار دیاری، بزرگ ترین پارک شهری اروپا و پارک کورتولوس به دلیل زمین های اسکی روی یخ بی نظیرش دیدن کنید. ارزش این پارک ها تاریخی است و دیدنشان به تمامی توریستان توصیه می شود.

 

تجربه حمام ترکی

 

در سفر خود به ترکیه شانس این را خواهید داشت که در یک اثر باستانی عثمانی زیبا حمام آب گرم داشته باشید. حمام های مشهور ترکی به شما این فرصت را می دهد تا در تاریخ غرق شوید و از گرمای مطبوع آب و معماری بی نظیر ساختمان های حمام ها لذت ببرید و می توانید یک حمام سنتی بی نظیر را در این حمام های ترکی تجربه کنید.

 

 

 

33

 

 

 

متفاوت ترین خرید

خودتان را برای تجربه متفاوت ترین خرید زندگیتان از بازار بزرگ استانبول که بیشتر از 3000 فروشگاه دارد آماده کنید. بزرگ ترین بازار سر پوشیده قدیمی جهان تجربه ای متفاوت از خرید را برای تمامی گردشگران و مسافران تور آنتالیا به ارمغان می آور تجربه ای که در هیچ جای دیگر دنیا نمی توانید به دست بیاورید.

44

 

 

 

 

ارسال نظر