هتل اسپیناس پالاس با طراحی چشمگیر خود سالانه میزبان توریست‌ها، سیاست‌مداران و بازرگانان کشورهای مختلف جهان در سفر به ایران است.

اقامتی خاص در هتل اسپیناس پالاس + عکس

هتل اسپیناس پالاس تهران در بهترین نقطه‌ی تهران، در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد. هتل اسپیناس پالاس، هتلی 5 ستاره لوکس ترین هتل از گروه هتل های اسپیناس است. هتل اسپیناس پالاس با طراحی چشمگیر خود سالانه میزبان توریست‌ها، سیاست‌مداران و بازرگانان کشورهای مختلف جهان در سفر به ایران است.

ساختمان هتل اسپیناس پالاس یکی از بهترین ساختمان‌های موجود در تهران است که با فضایی چشم نواز شامل یک لابی باشکوه و ارایه خدماتی لوکس، همه انتظاراتی که از یک هتل 5 ستاره می‌رود را به بهترین نحو پاسخ می‌دهد. ساختمان هتل دارای طراحی مدرن ۲۱ طبقه و دارای ۴۰۰ اتاق و سوئیت لوکس است.

هتل اسپیناس پالاس با پرسنلی آموزش دیده و مجرب فرصت میزبانی از شما را غنیمت شمرده و اقامتی متفاوت و بیادماندنی را برای میهمانان گرامی آرزومند است. تمامی امکانات مورد نیاز برای اقامتی لوکس و به یاد ماندنی در هتل اسپیناس پالاس تهران در دسترس هستند.

اگر هزینه‌ی هتل برای شما دغدغه‌ی بزرگی نباشد و همچنین به دنبال خاطره‌ای به یادماندنی از اقامت خود در تهران هستید، هتل اسپیناس پالاس بهترین انتخاب شما خواهد بود. همچنین اگر سفر شما تجاری بوده و برای عقد قرارداد به تهران آمده‌اید، اقامت و برگزاری جلسه در این هتل انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

ارسال نظر