اولین هتل دریایی خاورمیانه و یکی از بهترین هتل های کیش. اینها تنها بخشی از عناوینی هستند که هتل بته جقه شکلِ ترنج در جزیره زیبای کیش از آن خود کرده است.

ارزان ترین و گران ترین واحدهای هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش که تنها 5 سال از ساخت آن می گذرد، با سوئیت و اتاق هایی که روی آب بنا شده اند؛ برای خیلی ها محبوبیت دارد. آنها که رفته اند از نمای زیبایش می گویند و آنها که هنوز اقامت در آن را تجربه نکرده اند، دوست دارند از اتاق ها و سوئیت هایش بدانند. ارزان ترین و گران ترین واحدهای هتل ترنج کیش را با بزرگ ترین، مجلل ترین و در عین حال گران ترین واحد اقامتی هتل ترنج آغاز می کنیم: سوئیت امپریال که با 120 متر مربع مساحت، حکم خانه را برای شما خواهد داشت. این سوئیت لوکس از دو اتاق خواب مجزا تشکیل شده که در هر کدام از آنها یک تخت دونفره قرار گرفته است. علاوه بر این سالن نشیمن مجهز به یک دست مبلمان و میز و صندلی ناهارخوری شش نفره است.

 نکته جالب توجه بالکن اتاق ها است که نمای فوق العاده ای به دریا دارند و در یکی از آنها نیز جکوزی قرار دارد. البته کف شیشه ای سوئیت نیز به شما امکان می دهد که رقص موج ها را زیر پای خود احساس کنید. اگر تصمیم گرفته اید سوئیت رویال را برای اقامت خود انتخاب کنید؛ باید بدانید که هم صبحانه و هم ناهار در آن ارائه می شود و قیمت آن نیز در حدود 5 میلیون و 500 هزار تومان است.

امکانات: تلویزیون در اتاق ها و نشیمن، حمام مجهز به وان و سرویس بهداشتی فرنگی، سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، مینی بار، چای ساز و اینترنت پرسرعت

سوئیت رویال رو به غروب؛ تماشای آبی دریا و آسمان

هتل ترنج در اتاق ها و سوئیت های خود منظره زیبایی از دریا و غروب را پیش چشم مهمانانش ترسیم کرده است. در سوئیت های رویال رو به غروبِ این هتل که 60 متر مساحت دارند، شما می توانید در بالکن نشیمن روی صندلی های حصیری بنشینید و همزمان آبی دریا و غروب را تماشا کنید. این سوئیت های رویال که کف آنها هم شیشه ای است، یکخوابه هستند و یک تخت دبل را در خود جای داده اند.

البته یک کاناپه تخت شو هم در نشیمن هست و بنابراین امکان افزایش ظرفیت تا 3 نفر هم وجود دارد. و بالاخره اینکه صبحانه و ناهار در این سوئیت ها هم در زمره خدمات رایگان است. سوئیت های رویال رو به غروب را می توانید در جااینجاس به قیمت 2 میلیون و 885 هزار تومان رزرو کنید.

سوئیت رویال رو به دریا؛ خلیج پیش روی شما

اقامت در یک سوئیت 60 متری با کف شیشه ای که دریا زیر پایتان جریان دارد، می توانید در بالکن روی صندلی ها لم دهید و نمای آب های آزاد را مهمان چشم هایتان کنید؛ چه حسی دارد؟ سوئیت های رویال رو به دریا هتل ترنج https://bit.ly/3hrUguL  این امکان را به شما می دهند. در سالن نشیمن این سوئیت ها یک دست کاناپه تخت شو وجود دارد و نورپردازی آرامش بخش اتاق در ترکیب با رنگ های ملایم پرده ها فضایی دلنشین خلق کرده است.

در اتاق خواب نیز یک تخت دونفره تعبیه شده که تلویزیون و میز آرایش آن را کامل کرده اند. امکانات این سوئیت ها نیز مانند سایر واحدها شامل حمام مجهز، سرویس بهداشتی فرنگی، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، چای ساز، صبحانه و ناهار رایگان می شود. هزینه اقامت در سوئیت های رویال رو به دریا چیزی در حدود 2 میلیون و 600 هزار تومان خواهد شد.

مطالب بیشتر:

خانه ای روی آب؛ اقامت هیجان انگیز در تنها هتل دریایی کشور

10 هتل لوکس ایران را بشناسید

بهترین هتل های ایران برای ماه عسل

سوئیت رویال ترنج؛ اقامت شاهانه

در نشیمن سوئیت رویال ترنج این رنگ آبی است که حرف اول را می زند و در دیوارها و پرده اتاق خودنمایی می کند. علاوه بر کاناپه تخت شو، دو مبل کوچک هم در این فضا به چشم می خورد و بالکن هم رو به سوئیت های دیگر است. سوئیت های ترنج 60 متر وسعت دارند و در تنها اتاق خواب آنها هم یک تخت دونفره قرار گرفته است. کف شیشه ای مانند دیگر واحدهای هتل در این سوئیت نیز زیر پای شماست.

صبحانه و ناهار رایگان، حمام مجهز، تلویزیون در نشیمن و اتاق، چای ساز، مینی بار و سیستم تهویه مطبوع امکاناتی هستند که در سوئیت های ترنج هم در دسترس هستند. یک شب اقامت در این واحدها کمی بیشتر از 2 میلیون تومان برای شما هزینه خواهد داشت.

اتاق دوتخته رو به غروب؛ تجربه یک لذت متفاوت

از سوئیت های هتل ترنج به اتاق ها می رسیم و اتاق دوتخته رو به غروب با فضایی متفاوت. در گوشه ای از اتاق یک تخت دونفره قرار گرفته که در مقابل آن حمام مجهز به وان و سرویس بهداشتی فرنگی از دیوار شیشه ای پیداست و در گوشه ای دیگر کاناپه تخت شو و تلویزیون رو به روی آن. رنگ آبی دیوارها و معماری منحصر به فرد سقف در ترکیب با نوری که از پنجره و چراغ ها می تابد، فضایی آرام را خلق کرده اند.

 اتاق بزرگ تر از اندازه واقعی آن(40 متر مربع) به نظر می رسد. اگر هم در بالکن بنشینید، نمایی دیدنی از آب های آزاد و غروب خورشید پیش چشمانتان ظاهر می شود. در پایان باید اضافه کرد که قیمت یک شب اقامت در این اتاق ها در حدود 2 میلیون و 400 هزار تومان است.

اتاق دوتخته رو به دریا؛ فرصتی برای آرامش

اتاق های دوتخته رو به دریا هتل ترنج 40 متر مربع مساحت دارند و به دو صورت یک تخت دونفره یا دو تخت یک نفره هستند. به لحاظ طراحی داخلی این اتاق ها تفاوتی با دوتخته های رو به غروب ندارند. کف شیشه ای، کاناپه تخت شو، تلویزیون، حمام مجهز به وان با دیوار شیشه ای در این واحدها هم وجود دارد. ضمن اینکه بالکن اتاق رو به آب های آزاد است. قیمت هر دو اتاق دبل و توئین هم در حدود 2 میلیون و 200 هزار تومان است.

اتاق دوتخته ترنج؛ ارزان ترین اتاق هتل

اتاق های دوتخته ترنج با 40 متر مربع وسعت، دیوارهای یاسی، پرده های بنفش و نمایی رو به سوئیت های دیگر هتل به استقبال شما می آیند. مانند سایر اتاق ها، دوتخته های ترنج هم یک تخت دونفره یا دو تخت یک نفره و یک کاناپه تخت شو را در خود جای داده اند. حمام مجهز به وان نیز درست روبه روی تخت قرار گرفته و فضایی آرام به واسطه نورپردازی بر اتاق حاکم است. اتاق های دونفره ترنج ارزان ترین واحدهای اقامتی هتل هستند و هزینه آنها چیزی در حدود 1 میلیون و 700 هزار تومان است.

رزرو هتل ترنج کیش در جااینجاس

از سوئیت ها، اتاق ها و قیمت هتل ترنج کیش برایتان گفتیم. همانطور هم که می دانید بهترین زمان سفر به کیش از اوائل اردیبهشت تا اواخر پاییز است. پس اگر می خواهید این بار اقامت در سوئیت های ترنج را امتحان کنید، به جااینجاس بروید. در صفحه خود هتل اطلاعاتی از تمام امکانات و خدمات آن آورده شده است. ضمن اینکه قوانین و شرایط کنسلی آن را نیز می توانید مطالعه کنید و از نظرات و تجربه های سایر کاربران نیز مطلع شوید. بعد از بررسی کامل رزرو هتل خود را با خیال راحت انجام دهید.

ارسال نظر