تور استانبول در شرایط فعلی بسیار پر مخاطب بوده و رزرو هتل استانبول هم بدین ترتیب می باشد، پس برای رزرو هتل دقت کنید. بنابراعلام پرشین هتل، تور استانبول با توجه به باز شدن مرز ایران و ترکیه می طلبد که متقاضی بسیاری داشته باشد. از این رو رزرو هتل استانبول هم روز به روز در حال افزایش است.


چه شرایطی برای تور استانبول در وضعیت کُرونا وجود دارد؟

تور استانبول در شرایط فعلی بسیار پر مخاطب بوده و رزرو هتل استانبول هم بدین ترتیب می باشد، پس برای رزرو هتل دقت کنید. بنابراعلام پرشین هتل، تور استانبول با توجه به باز شدن مرز ایران و ترکیه می طلبد که متقاضی بسیاری داشته باشد. از این رو رزرو هتل استانبول هم روز به روز در حال افزایش  است.جهت اطلاع رسانی شما مردم عزیز، سایت پرشین هتل وظیفه خود می داند تا شما را با شرایط سفر و توراستانبول آشنا کند. نا گفته نماند پرشین هتل طبق دستورات وزارت محترم بهداشت و درمان کشور مبادرت به برگزاری تور می نماید.

نه تنها تور استانبول، بلکه سفر به دیگر کشورهای خارجی که مرز آن ها باز شده هم شرایط ویژه ای دارد که در ادامه به آن ها اشاره می شود. جدید ترین اطلاعات به دست آمده حاکی از آن است که با انجام آزمایش های کرونا (کووید ۱۹) در آزمایشگاه های معتبر و معتمد وزارت بهداشت و درمان کشور، بدون محدودیتی می توان هتل استانبول و تور استانبول را رزرو کرد.

آن دسته از گردشگرانی که تور استانبول را رزرو کرده اند باید بدانند تا ۷۲ ساعت قبل پرواز، باید اقدام به انجام آزمایش کرونا در آزمایشگاه های معتبر کنند. نام آزمایشگاه های معتبر، که توسط وزارت بهداشت و درمان به ثبت رسیده اند در ذیل مطلب ذکر شده تا بتوانید با فراغت خاطر، عازم شهر استانبول شوید.

نام آزمایشگاه های معتبر تست کُرونا چیست؟

نام اولین آزمایشگاه معتبر برای تست کُرونا تور استانبول، آزمایشگاه ونک در تهران می باشد. آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش به آدرس اتوبان همت، غرب دومین آزمایشگاه معتبر برای آزمایش کووید ۱۹ می باشد.

آزمایشگاه بیمارستان پارس در بلوار کشاورز، آزمایشگاه بیمارستان رسالت جنب پل سید خندان، خیابان ابوذر از دیگر لابراتوار های مورد تایید وزارت بهداشت می باشند.

آزمایشگاه معتبر برای کسانی که تور استانبول از مشهد را رزرو کرده اند به این شرح است. آزمایشگاه مرکزی جهاد دانشگاهی واحد خراسان مشهد و آزمایشگاه نیکان در خیابان احمد آباد، خیابان عارف، عارف ۲ از جمله لابراتوار های معتبر و معمتمد وزارت بهداشت و درمان در شهر مشهد هستند که می توانید به آن ها مراجعه کنید.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی آراد در کرج، آزمایشگاه آذرمهر در اصفهان، آزمایشگاه نیلو در شیراز، آزمایشگاه بوعلی در قم، آزمایشگاه بیمارستان خصوصی پارس در رشت (بلوار قلی پور)، آزمایشگاه دانش در تبریز (خیابان ۱۷ شهریور جدید) و آزمایشگاه فرزان در همدان (بوعلی) از جمله آزمایشگاه های معتمد در سراسر ایران هستند که برخی از آن شهرها، مبدا تور استانبول می باشند.

انستیتو پاستور در تهران جهت انجام تست کرونا دیپلمات ها

آیا مامورین دولتی هم باید به این آزمایشگاه ها برای کرونا بروند؟

در پاسخ به سوال مطرح شده باید بگوییم خیر، دیپلمات ها و ماموران دولت جمهوری اسلامی ایران باید به آزمایشگاه انستیتو پاستور مراجعه نمایند. این آزمایشگاه در خیابان پاستور تهران قرار دارد و مسئول آن شخصی به نام علیرضا بیگلری است که این انستیتو در ۲۹ دی ۱۲۹۹ (۹۹ سال پیش) به بهره برداری رسیده است.

با توجه به شرایط کُرونا، کدام هتل استانبول اصول بهداشتی را رعایت می کند؟

بیشتر هتل های استانبول از نظر بهداشت جهت جلوگیری از ویروس کرونا، اصول بهداشتی را رعایت می کنند. البته در این بین تعدادی هتل استانبول بی کیفیت پیدا می شود که برای اسکان گردشگران تور استانبول اصلاً توصیه نمی شود. در ادامه به برخی از هتل های استانبول که هم قیمت مناسب هستند و هم کیفیت خوبی دارند اشاره می شود.

هتل پوینت تکسیم استانبول یکی از بهترین هتل های ۵ ستاره شهراستانبول است که از نظر کیفیت عالی بوده؛ ولی به نسبت دیگر هتل های ۵ ستاره از قیمتی مناسب برخوردار می باشد. این هتل دسترسی خوبی به بسیاری از مکان های دیدنی شهر داشته و می تواند گزینه ای عالی برای اقامت در شهر هزار مسجد باشد.

رزرو هتل استانبول با توجه به وضعیت کرونا

هتل تایتانیک سیتی استانبول از دیگر هتل های استانبول است که ۴ ستاره است و خدماتی در خور یک هتل ۵ ستاره را ارائه می دهد. این هتل در منطقه بی اغلو قرار دارد که لقب این خیابان، شب زنده دار ترکیه است. با اقامت در این هتل استانبول شما می توانید به بسیاری از کافه، بار و رستوران های لوکس دسترسی داشته باشید.

جهت اطلاعات بیشتر درباره رزرو هتل استانبول و تور استانبول می توانید با شماره های ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۰ و ۰۹۱۲۱۲۰۸۱۲۰ تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان مجرب پرشین هتل در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی و راهنمایی بیشتر به شما عزیزان هستند. نا گفته نماند برگزاری تور در سایت پرشین هتل، منوط به دستورات وزارت محترم بهداشت و درمان می شود.

ملاحظه فرمایید که تورهای ذکر شده در متن خبر متناسب با پروتکل های اعلامی وزارت بهداشت انجام می شود و چنان چه که  ممنوعیتی در این خصوص از طرف وزارت بهداشت صادر شود، مجموعه پرشین هتل تابع بخش نامه وزارت بهداشت می باشد.

ارسال نظر