تکذیب ویدیوی جعلی توسط سید بشیر حسینی و پست جدید داور عصر جدید را در پندار اقتصادی ببینید.

ماجرای رقص سید بشیر حسینی کنار یک خانم+ فیلم و عکس

سید بشیر حسینی داور مسابقه استعدادیابی عصر جدید و استاد دانشگاه می باشد. سید بشیر حسینی فارغ التحصیل مقطع دکتری فرهنگ و ارتباطات از دانشگاه امام صادق است. سید بشیر حسینی چند سالی است که ازدواج کرده و متاهل است، حاصل این ازدواج سه فرزند است. اخیرا ویدیویی جعلی از سید بشیر حسینی در فضای مجازی منتشر شده است که آقای سید بشیر حسینی به شدت آن را تکذیب کرده است.

سید بشیر حسینی با انتشار این ویدیو در اینستاگرامش نوشت:

چرا انقدر سریع و ساده، باور می‌کنیم؟

چندبارِ اولی که این کلیپ برام ارسال شد،مثلِ شوخیهای رایجِ #فضای_مجازی بی‌تفاوت از کنارش گذشتم ولی وقتی دیدم مایه‌ی سوءتفاهم و #زودباوری شده،صورت مساله‌ش متفاوت شد. این تیپ تولیدات، نمونه‌ی جدی و جدیدی از #فیک_نیوز هاست. کتابِ #لایک_ممنوع رو با #طاها_ساقیان سالها قبل، در همین مورد نوشتیم. اگه من قبلاً در موردِ مطالبِ #جعلی و زودباوری و ضرورتِ #نهضت_سواد_رسانه سوژه‌هایی رو توی آثار و جلساتم عرضه می‌کردم، الآن خودم به سوژه‌ی جدیِ این بحث تبدیل شدم!

خدا آخر و عاقبتِ همه‌مون رو ختم به خیر کنه وگرنه از شرّ نفسِ خودمون هم در امان نیستیم.⚘ پ.ن: دو آیه‌ی قرآن برای تبرک و تامل بیشتر: حجرات، ۶ یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِنْ جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا أَنْ تُصِیبُوا قَوْمًا بِجَهَالَهٍ فَتُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِینَ ای مؤمنان، هر گاه فاسقی خبری برای شما آورد تحقیق کنید، مبادا از روی نادانی به قومی رنجی رسانید و سخت از کار خود پشیمان گردید.

یوسف، ۵۳ وَ مَا أُبَرِّئُ نَفْسِی إِنَّ النَّفْسَ لَأَمَّارَهٌ بِالسُّوءِ إِلَّا مَا رَحِمَ رَبِّی ۚإِنَّ رَبِّی غَفُورٌ رَحِیمٌ ترجمه: و من (خودستایی نکرده و) نفس خویش را از عیب و تقصیر مبرّا نمی‌دانم، زیرا نفس امّاره انسان را به کارهای زشت و ناروا سخت وا می‌دارد جز آنکه خدای من رحم کند، که خدای من بسیار آمرزنده و مهربان است.

ارسال نظر