عکسی که فلور نظری به تازگی از خودش در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

آب تنی فلور نظری وسط دریا + عکس

عکسی که  فلور نظری  به تازگی از خودش در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.فلور نظری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است و بیش از 20 سال است که در این عرصه فعالیت می کند. فلور نظری، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران، متولد 1 بهمن 1347 در لاهیجان گیلان است. وی مدرس بازیگری نیز است.

51C3E894-BAAE-458D-90C4-4386713E5D7F

 

 

51C3E894-BAAE-458D-90C4-4386713E5D7F

 

 

فلور نظری فارغ التحصیل رشته مدیریت در مقطع کارشناسی است. نظری دارای مدرک بازیگری از دانشگاه سوره نیز می‌باشد.

 

وی متاهل و دارای یک فرزند پسر به نام شروین می باشد.

 

ورود فلور نظری به عرصه هنر

 

فلور نظری علاوه بر داشتن مدرک بازیگری از دانشگاه سوره، دوره های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور گذرانده است. نظری  نخستین کار سینمایی خود را در سال ۱۳۸۲ با حضور در فیلم تب به کارگردانی رضا کریمی تجربه کرد.

 

فلور نظری بیش از 20 سال است که در عرصه بازیگری فعالیت می کند و در آثاری چون «رویای خیس»، «خانه به دوش»، «مسافری از هند»، «پرواز در حباب» و «نفس گرم» نقش آفرینی کرده است.

 

گزیده‌ای از مصاحبه فلور نظری

 

- دوران کودکی شما چگونه گذشت؟

 

دوران کودکی من بسیار شاد و پر از هیجان و شادی‌های کودکانه گذشت؛ چون تابستان‌ها به خانه‌ مادربزرگ می‌رفتیم و سه ماه در خانه‌ با صفایش، خانه‌ای بزرگ در دل یک باغ بزرگ، مثل تکه‌ای از بهشت می‌ماندیم.

 

- چند خواهر و برادر دارید؟

 

در کل 4 فرزند هستیم؛ سه دختر و یک پسر.

 

- دوست داشتید، چه کاره شوید؟

 

 مهماندار و معلم.

 

- فکر می‌کردید، روزی بازیگر شوید؟

 

 نه هیچ وقت فکر نمی‌کردم، بازیگر شوم؛ اما نقاش خیلی خوبی بودم و روی سنگ و چوب نقاشی می‌کردم، نویسنده خوبی هم بودم زیاد داستان می‌نوشتم. همیشه یواشکی برای 6-5 نفر دیگر هم انشا می‌نوشتم.

ارسال نظر