نهال سلطانی مدل زیبا و معروف ایرانی گفت : وقتی ایران بودم با بازیگر معروف مرد رابطه عاشقانه داشتم ولی از هم جدا شدیم و به خودم قول دادم معروفتر از او بشم.

رابطه نامشروع نهال سلطانی با بازیگر مرد معروف + عکس

نهال سلطانی در تاریخ 10 مرداد ماه سال 1368 بدنیا آمد. نهال سلطانی متولد تهران است. نهال سلطانی در یک خانواده 5 نفره بدنیا آمده است دو خواهر بزرگتر از خود بنام نادیا و نازلین دارد.نهال سلطانی فعالیت خود را با عکاسی و تحصیل این رشته در هنرستان شروع کرد

نهال سلطانی مدل و خواننده جذاب و معروف ایرانی است . نهال سلطانی در زمینه های متعدد هنری فعالیت می کند که مدلینگ و مدل از مهمترین فعاایت های نهال می باشد .

نهال سلطانی مدل ایرانی داری چشمان آبی رنگ با ۱۶۹ ساانتی متر قد است و به رشته شنا و ایروبیک علاقه ی بسیاری دارد .

نهال سلطانی

نهال سلطانی در ویدیوهای خواننده هایی مانند ساسی مانکن و برخی از خوانندگان رپ خوان دیگر نیز حضور فعال داشته است .

آشپزی

نهال سلطانی

در یکسالی که کانادا تنها زندگی می کردم تونستم آشپزی را از ویدیو های یوتیوب یاد بگیریم، الان اگر تعریف از خود نباشه در پختن غذاهایی مثل قرمه سبزی و ته چین بسیار مهارت دارم

عاشق شهرت ام

نهال سلطانی

می گوید عاشق شهرت هستم و مثل خیلیا دوست ندارم بگم نه اینجوری نیست، دوست دارم وقتی راه می رم انقد عکس بگیرند ازم که در زندگی شخصی به مشکل بخورم !

نهال سلطانی

عشق نامشروع نهال سلطانی

نهال سلطانی

نهال سلطانی مدل ، آرایشگر و خواننده ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کند ، در برنامه چند شنبه با سینا که مجری این برنامه سینا ولی الله می باشد . مدعی شد که با بازیگر معروف و مشهور ایرانی رابطه عاشقانه داشته است و این بازیگر مرد ایرانی را بسیار دوست داشت که در ادامه همین پست می توانید تصویر نهال سلطانی با بازیگر معروف ایرانی را مشاهده کنید .

نهال سلطانی

 

ارسال نظر